YÖNETİM KURULU

Çağatay Özcan KOKULU Başkan
Mehmet Ali HAYTA2. Başkan
Mehmet Ali KARAYönetim Kurulu Üyesi
Ahmet ÖZGÖRENYönetim Kurulu Üyesi
Ahmet DURANYönetim Kurulu Üyesi

Başkan'ın Mesajı

Sanılır ki, tarımsal amaçlı kooperatifler sadece üreticilere ait kuruluşlardır ve sadece kendi ortaklarının hakkını, hukukunu korur.
Doğrudur, tarımsal amaçlı kooperatifler üreticiler tarafından kurulmuş organizasyonlardır. Onların yaşam kalitesini yükseltmek, bölgesel kalkınmayla birlikte , onlara çok sağlam bir yapı oluşturmayı amaçlar. Tarladan başlayarak tüm üretim faaliyetlerinin üstün bir kalite anlayışı ile yapılmasını planlar ve uygular.
Hasat, ürün işleme, depolama, ambalajlama, gıda güvenirliliği ve pazara sunuş tamamen tüketicinin sağlığı ve beğenisi içindir.Onun için tarımsal amaçlı kooperatifler, tüketicinin en büyük ve güvenilir dostudur.Üretici ile tüketici arasında sağlam bir köprü, toplumsal yapımızın sağlam yapı taşlarıdırlar.
Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi böyle bir anlayışa sahiptir. Üretim faaliyetleri içinde 44 yılını tamamlarken, ekonomik faaliyetler kadar, kültürel ve toplumsal değerlerimizin korunmasını çok ciddi şekilde dikkate alınmaktadır.
Küçük aile çiftçiliğinin korunması, tarıma dayalı sanayinin kooperatifler aracılığı ile üreticilerin öz malı olması, böylelikle hem üreticileri hem de tüketicileri koruyacağına inanılmaktadır.

Çağatay Özcan KOKULU
Yönetim Kurulu Başkanı

Adres

Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Seferihisar / İzmir

 

Bizi Takip Edin

© 2021 Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Fotoğraflar GÜNDAŞ REKLAM arşivi olup, Mustafa GÜNDAŞ’a aittir.
Her hakkı mahfuzdur.
Web sitemizi şu ana dek

Web Analytics
kişi ziyaret etmiştir.
Gundas Reklam
AsistWeb