Organik Reçel

Şanlıurfa Organik Reçel

İzmir Gödence Kooperatifi olarak Şanlıurfa Organik Reçel ürün ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Şanlıurfa Organik Reçel ürün ihtiyaçlarınızı online web sitemizden karşılayabilirsiniz. Şanlıurfa Organik Reçel ürün arayışınız için ürünlerimize https://godencekoop.com/ adresinden ulaşarak online alışveriş yapabilir veya 0232 749 00 15 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
0232 749 00 15

https://godencekoop.com/

130 Ortağı olan Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, l992 yılında Çağatay Özcan Kokulu’nun başkanlığında planlı çalışma dönemine girmiştir. 1993’ te markalaşma süreci başlamıştır. l995 ve 2005 Olmak üzere teknolojik yenilikler gercekleştirilmiş, zeytiyağı depolama tesislileri kurulmuştur. Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi şu anda dünya normlarında bir sanayi kuruluşu ile, zeytinyağı depolama tesislerine sahiptir. Gödence’de yürütülen çalışmaların ilk sırasını her zaman insan kaynakların eğitimi, geliştirilmesi, kültürel ve toplumsal değerlerin korunması almıştır.

<strong>Şanlıurfa Organik Reçel</strong> Sık Sorulanlar

Şanlıurfa Organik Reçel ihtiyacım var, nasıl temin edebilirim?

Şanlıurfa Organik Reçel ürün ihtiyacınız için bizi arayabilir veya online web sitemizden temin edebilirsiniz. Şanlıurfa Organik Reçel ihtiyacınız için https://godencekoop.com/ online sitemiz ve 0232 749 00 15 numaralı telefonumuzla hizmetinizdeyiz.

Şanlıurfa Organik Reçel fiyatları nedir?

Şanlıurfa Organik Reçel fiyatları hakkında bilgi almak https://godencekoop.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kooperatifiniz nerede?

Kooperatifimiz; İzmir Seferihisar Doğanbey , Ürkmez sırtlarından başlayarak yükselen Kızıldağlar bölgesinde yer alan Gödence Köyündedir.


  • Şanlıurfa Organik Reçel iletişim
  • Şanlıurfa Organik Reçel telefon
  • Şanlıurfa Organik Reçel fiyatı
  • Şanlıurfa Organik Reçel fiyatları
  • Şanlıurfa Organik Reçel Ücreti
  • Şanlıurfa Organik Reçel Ücretleri
  • Şanlıurfa Organik Reçel satan yerler
  • Şanlıurfa Organik Reçel satan firmalar


ADDRESS

Gödence Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Seferihisar / İzmir

 

FOLLOW US

© 2023 Gödence Agricultural Development Cooperative

The photos are form the archive of GÜNDAŞ ADVERTISING (Gündaş Reklam) and belong to Mustafa GÜNDAŞ. All rights reserved.
Our website so far

Web Analytics
people visited.
Gundas Reklam
AsistWeb